Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Már megint miért fog sztrájkol...

Már megint miért fog sztrájkolni a máv?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 08:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
56%

Biztos nem hobbiból sztrájkolnak.

Szerintem benne van a munkaköri leírásukban, hogy évente legalább egyszer sztrájkolni kell :)

Mi ellen is tiltakoznak most? Az ellen, hogy valaki meg meri próbálni helyrehozni azt, amit a kedves választott vezetőink (igen, I. Viktor király ide tartozik!), az elmúlt 20 évben elk...tak. Nekem sem tetszik a Bajnai-csomag, de be kell látni, hogy ez most kell. Persze, ha anno hagytuk volna, hogy Bokros bácsi végigcsinálja, amit elkezdett, akkor most nem itt tartanánk.

2009. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
56%

Ja és még valami:

Senkit sem köteleztek rá, hogy vasutas legyen. Tudta, mit vállal, vagyis ahogy egyik tanárom oly bölcsen megjegyezte:

"Aki kur...nak szegődik, az ne síjon, ha bassz..ák."

2009. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
56%
kacsa az egész és átlátszó...igy engedik ki a gőzt. Az egész szakszervezetesdi része a kormány megtévesztő gépezetének.
2009. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A Máv azért sztrájkol, mert senki nem akarja elismerni az irreális követeléseiket... és persze sztrájkolnak Gyurcsány (Bajnai vagy akárki ellen). Nagy szervezet megtehetik, csak pár dolgot figyelmen kívül hagynak.

1, A válság mindenkit érint...MINDENKIT. Én fizetésemelést nem kaptam (tavaly se), sőt örülhetek, hogy van még egyáltalán munkám.

2, Az a követelés, hogy a mávcargo eladásából minden vasutas kapjom 250 ezret, egyszerűen nevetséges. Ha a cég ahol dolgozom eladja az egyik épületét, abból nekem mint melósnak semmi nem jár... miért is járna?

3, Az emberekkel b...nak ki. Azokkal az emberekkel, akik hullafáradtan szeretnének hazajutni... Tömegeket bénítanak meg, Gaskó arrogánsan nyilatkozik. (az érettségit el lehet halasztani...)

Visszatetsző az egész, mert a mai helyzetben lassan mindenki sztrájkolhatna.... inkább tisztességesen, becsülettek kéne dolgozni!

2009. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
És még valami: Külön szemétségnek tartom az időzítéseket, mint karácsony és érettségi...
2009. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Legalább tesznek vmit ez ügyben. (mégha csak az utasoknak ártanak is)
2009. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!