Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » WIZZAIR Jegyet rendeltem...

WIZZAIR Jegyet rendeltem neten. Pénteken lesz az utazás. A kódot elég ha felírom, vagy ki is kell nyomtatni? Kérni fogják a reptéren? Sürgős a válasz!

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. aug. 24. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Le fogják olvasni géppel, ha nem nyomtatod ki, akkor újra fizethetsz a check-in miatt.


A wizzair nem is tetszett nagyon, mert nekem a visszafelé utat is ki kellett nyomtatni előre, mivel a szálláshelyen nem volt internet és nyomtató sem. Erre is figyelj!!!!!!!!!

2011. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem értem, miért kellett fizetni a check-innél. A Wizzair-nél ingyenes a check-in, az e-ticketet jó, ha kinyomtatod előre, de anélkül is, csak a kóddal is be lehet szállni. Persze a két karakternél több eltér a névben a foglalásban, ennek módositása pénzbe kerül, vagy ha túlsúlyt kell fizetni a 32 kg poggyászon felül.
2011. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első : nem értem, amit írtál. Miért kellene egy csekkolásért fizetni ???

Én jópárszor repültem már ,wizzairékkel is párszor és az útlevelemen kívül semmit nem nyomtam a csekkoló kezébe.

Mivel benne van a gépében az utasok listája az adataimmal, nem értem, mi más kéne még neki a csekkoláshoz.


Az USÁban általában saját magadnak kell magadat becsekkolnod automatánál, ott mondjuk jól jött a foglalási kódom. De a wizzairnél minek ?!

2011. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hete utaztam a Wizzairrel. Az a biztos, ha kinyomtatod - lehet, másoknak más a tapasztalata.
2011. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. persze, jobb a biztonság kedvéért kinyomtatni. De milyen csekkolásért kell fizetni ?!
2011. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de sajnos olyan helyen vagyok,hogy nincs módom,és lehetőségem nyomtatni.

Hollandiából lenne Bp-re az út oda-vissza.

2011. aug. 24. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor én a Wizzair-rel repültem kinyomtattuk a visszaigazolást, de a checkolásnál csak a személyit kértél el semmi mást, mivel az adatok benne vannak a gépben.
2011. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!