Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban eljutni a Pólus centerig?

Figyelt kérdés

Gyál felsőről. :) Vagy mondjuk Nagykőrösi útról..

Metrón kívül.


2011. aug. 18. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyálról a Nyugatiba megy vonat, ha minden igaz. Leszállsz Zugló megállóhelyen, és a 173-as busszal az újpalotai végállomásig mész. Onnan 5 perc gyalog a Pólus Center.
2011. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy inkább 173E, az gyorsabb ;)
2011. aug. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
BKV-ra gondoltam, bocsi elfelejtettem írni :S nem is gondoltam, hogy esetleg vonatozást is írtok, én nagyon utálom..
2011. aug. 18. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát Gyálon lehet is utálni a vonatot mert kb. óránként jön. Gyálról bemész busszal a Határ úthoz, onnan a metróval elmész a Ferenciek terére és onnan a 173E busszal a végállomásig (Újpalota), onnan már látni fogod át kell sétálni átlósan.
2011. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat most olvasom, hogy a metrón kívül. Akkor pedig Gyálról akármilyen busszal bemész a Nagykőrösi út - Határ út kereszteződéséhez. Ott felszállsz a 3-as villamosra a Mexikói út irányába és elmész vele a Bosnyák térre, ott pedig felszállsz a 173E buszra és azzal a végállomásig.
2011. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huh köszi jó bonyolult.. Lehet mégis metró lesz belőle :S


Azért köszönöm szépen a választ :)

2011. aug. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!