Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV bérlettel az egész városba...

BKV bérlettel az egész városban utazhatok minden eszközön?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ott fogok tanulni és ilyen dolgokkal nem vagyok tisztában. És még azt szeretném kérdezni, hogy a bérlet vásárláshoz kell valamilyen kártyát vagy igazolványt csináltatni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 16. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tanulsz, így diákigazolvány kell hozzá, más nem. A legtöbb járművön használható, kivétel a libegő,a sikló és a hajók.
2011. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bp határán belül bárhova elmehetsz. a bérlethez nem kell semmilyen igazolvány. ha lesz diákod, azzal lesz érvényes a bérlet is.
2011. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyermekvasúton sem.
2011. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyerekvasút nem BKV :D
2011. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hamár gyermekvasút... a bkv-s hajóra is fizetni kell külön.
2011. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Elöttem már leirtak minden lényegeset, annyit tennék még hozzá, hogy a volánbusz és máv által kijelölt járatokra is érvényes a bkv bérlet, budapest köz.ig. határáig.

üdv 21N

2011. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon szépen köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!

Csak azért gondoltam, mert nálunk már csak kártyával lehet bérletet venni és mivel olyan mint a bankkártya (van rajta olyan fekete sáv) kicsit hosszas volt az elkészítése is...

Köszönöm mégegyszer!

2011. aug. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!