Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el Budapest, II....

Hogyan jutok el Budapest, II. kerület, Fő utcába?

Figyelt kérdés
Nem Budapesten lakok, de ebben az utcában van dolgom. Hol érdemes leszálnom a vonatról/buszról? A keletiben, a déliben, vagy a népligetben? Melyik van a legközelebb, és onnan hogyan jutok el legkönyebben akár tömegközlekedési járművel, akár gyalog? Előre is köszönöm a segítséget!
2009. ápr. 13. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

melyik reszeben van dolgod, mert viszonylag hosszu a Fö utca... amugy a Delinel szallj le, es metroval menj el a Batthany terig, onnan nyilik mindket iranyba a Fö utca.

Ez a delitöl 2 megallo, maga az utca a Bem tertöl tart a Clark Adam terig, ez kb egy 2-3 km-es szakasz. Ha a Bem ter fele van dolgod, az gyalog meg közel van, de a Clark Adam ter fele van, akkor a 86-os busszal tudsz menni. Remelem tudtam segiteni :)

2009. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 73-ban van dolgom, nem tudom melyik része... Még soha nem jártam arra :)
2009. ápr. 13. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. A 73 gyakorlatilag a Batthany ter es a Bem ter között van, szoval csak metroval menj a Delitöl ket megallot, ott a metrobol, ha felmesz az elsö mozgolepcsön, akkor balra lesz meg egy mozgolepcsö, menj fel azon is, es ha felertel indulj el balra, ott van a Fö utca. a Bem ter fele a Fö utcan szinten balra kell elindulnod. Remelem erthetöen irtam le, nem vagyok valami jo magyarazo :)
2009. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
basszus, megint en vagyok...amire azt irtam, hogy balra, az MINDEN jobbra!!! Nem tudom miert neztem igy be, de mindig csak jobbra kell menned, a mindig balra helyet!!!! ne haragudj!
2009. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Szeritnem sokat tudtál segíteni, majd kiderül! :) Mégegyszer köszönöm!
2009. ápr. 13. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
sikerült megtalalni? nem iranyitottalak el :) ?
2009. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!