Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kell igazolványkép diákbérletr...

Kell igazolványkép diákbérletre Pesten (havi bérlet 3 850 Ft)?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy diákonak kell e igazolványfénykép havi bérlethez ami Pesten érvényes trolira, metróra,villamosra. Itt ezen a linken néztem és nem írja hogy kell rá fénykép, csak diákigazolványszámot kell ráírni.


[link]


Megkérdezem előtte fölöslegesen nem csináltatok képet, elvileg lehet hogy felnőtteknek kell rá, de diák leszek főiskolás ésnem tudom kéne e. Köszi ha segítesz!Felpontozlak!


2011. aug. 4. 13:38
 1/5 anonim válasza:
nem kell, én minden hónapban sajátmagamnak veszem úgyhogy első kézből tudlak biztosítani hogy nem kell :D
2011. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell, a diákodon van fénykép
2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy kell.


Sőt én még a számot sem írom rá, és lazán eladom olyanoknak, akiket megbüntettek abban a hónapban :) Általában 3000-ret adnak érte, szóval 850 ft-ért utazgatok egész hónapban

2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak halottam én is hogy van olyan amire kell, de akkor nem megyek fényképészhez se, köszi felpontoztalak titeket!:)
2011. aug. 4. 15:17
 5/5 anonim válasza:
igen az éves bérlethez kell, de a sima havihoz nem :D
2011. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!