Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Salgótarjánból Budapestre...

Salgótarjánból Budapestre mennék busszal, onnan pedig Vácra, így egy bérletre vagy szükségem csak?

Figyelt kérdés
Levelezőre fogok járni szeptembertől. Nem értem ezt az egész buszos dolgot. Elvileg úgy tudom hogy kapok diák bérletet a lakóhelyemtől az iskoláig. Mennyibe kerül ez a bérlet havonta vagy jobban járok ha napi jegyet veszek?
2011. júl. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy nem tudod megoldani, hogy átmész Balassagyarmatra és onnan mész busszal Vácra? Mert úgy rövidebb is az út, meg egyszerűbb és olcsóbb is.
2011. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Levelező tagozaton nem jár kedvezményes bérlet.
2011. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De bírom az ilyen okos embereket, nézz utána ha nem hiszed, elsőnek köszi a választ:)
2011. júl. 27. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Az "elvileg úgy tudom" nem éppen azt jelenti, hogy te utánanéztél.

Mint említettem, levelezősként diákbérletet nem vehetsz igénybe, 50%-os jegyet is csak a lakóhely és az iskola között.

[link]

2011. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így van nekem ez bőven elég.
2011. júl. 31. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!