Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem felháborító, ami a 90%-os...

Nem felháborító, ami a 90%-os kedvezmény körül folyik?

Figyelt kérdés

Abba már-már beletörődtem, hogy mostanra már szinte bárkihez hozzávágják azt a MÁK-os kártyát. De amikor ilyen kérdést olvasok, az már túl van tűrőképességem határán:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__1..

Már bocsánat, de mégis hova gondol az illető? Repülőgépre nem akar kedvezményt esetleg? Csak hogy szabadon nyaralgathasson.

A pofám leszakad.


2011. jún. 16. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:
De az. Csak sajnos ilyen gázos országban élünk, ahol az a menő, aki lop, csal, hazudik. Aki meg nem teszi, azt hülyének nézik.
2011. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Inkább az a felháborító hogy egyesek milyen irigyek ahelyett hogy örülne hogy neki nincs olyan betegsége ami miatt rászorulna.

Én 5 éves korom óta lisztérzékeny vagyok és nekem FÉL KILÓ KENYÉR 1000 FT, igen mindenki jól olvassa 500 g 1000 Ft.

1 kiló liszt pedig 500-600 Ft.

És igen is olykor jól jöhet hogy a buszon nem 300 Ft-ért hanem csak 30 Ft-ért utazom.

Azt pedig még nem is írtam hogy én rengeteg olyan ételt nem ehetek meg amit más heti rendszerességgel fogyaszt pl: rántott hús (panírba liszt) pizza, tészták stb.

Ahhoz hogy én ilyet ehessek méreg drága áron kell hozzá jutnom az alapanyagokhoz.

Akkor nehogy már sajnáld azt a 90 %-ot az utazásból.

2011. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért más nyaralását én sem szívesen fizetném. A drága kenyérre mondhatnám, hogy az az egyén problémája, nem az enyém, és ez így is van, de ennyire szívtelen azért nem vagyok, tehát azt megértem, hogy nekem szükséges fizetni más utazgatásait. Belföldön. Ha valaki olyan nagy lábon akar élni, hogy külföldre utazgat, az állja a költségeket is. Sajnos a nyaralás ma már szinte luxuscikk a szegényebb rétegeknek.
2011. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt nem arról volt szó, aki jogosan használja, hanem azokról, akik külföldre akarnak vele utazni, meg akik olyan kérdéseket tesznek fel, hogyan használhatják más 90%-os kedvezményét satöbbi. Szóval rengeteg ember akar csalni ezzel is, mint olyan sok egyéb dologgal.
2011. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Irigy kutya
2011. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két ember nem értette a kérdést, de nem baj, legalább látom, milyen az értelmi színvonal.
2011. jún. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!