Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha van nekem egy buszom,...

Ha van nekem egy buszom, mehetek nyitott ajtókkal?

Figyelt kérdés
Hogyan szól erről a törvény? Befelé nyíló ajtó, nem lóg ki semmi, ha kinyitom. Fizető utast nem szállítok, max. barátot. Ha nagy a meleg odakint, mehetek nyitott első ajtóval?
2011. jún. 12. 21:03
 1/3 anonim válasza:

Hát én arra emlékszem, hogy mikor szoktam hazautazni a suliból (40perc) és nagy meleg van, akkor a buszsofőr kiszokta nyitni néha-néha az ajtót, de nem sokáig.

Azt nem tudom, milyen törvény illeti ezt, viszont valljuk be nem veszélytelen! :S

2011. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Hetente többször utazok busszal de még soha nem nyitotta ki az ajtót a sofőr menet közben. Olyan volt hogy véletlenül nyitva hagyta a hátsót és elindult, de szóltak neki és becsukta.
2011. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárki is van az utastérben, akár fizet, akár nem, semmiképp ne menj nyitott ajtóval, mert azt biztosan büntetik. Azonban magam rendszeresen látok üres buszokat nyitott ajtóval menni (régi Ikarusokat)
2011. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!