Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van ilyen? Azt olvastam...

PéteriEdina kérdése:

Van ilyen? Azt olvastam valahol, hogy van 90%-os vonaljegy? Ez olyan mint a vonatjegy? Mármint, hogy ki használhat ilyet? 3 gyerekkel utazó? Engem Miskolcon érdekelne, hogy van-e ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
osztálytársam helyijáratokon ingyen utazhat, távolsági járatokon pedig 90%al oclsóbban, mellé 1 kisérő szintén aki betöltöte 18. életévét. ferde a gerince.
2011. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

50 és 90%-os vonaljegy a BKV-nál tuti van a városhatáron kívülre közlekedő buszokra lehet venni, aki arra jogosult. De csak a városhatáron kívüli szakaszra jó.

Hogy Miskolcon van-e azt nem tudom,.

2011. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Miskolc belváros érdekelne, mert most fogunk menni 3 gyerekkel+2felnőtt. És ht nem mindegy, hogy 280Ft 1 jegy ,vagy28.
2011. jún. 8. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Na megnéztem, ott is csak 1 járatra, a 7-es buszra van ilyen, és csak azért mert helyközi járat. Tehát ugyanúgy mint a BKV-nál, a városhatáron kívüli szakaszra jó ott, helyi közlekedésre nem.


Esetleg nézzétek meg a családi jegyet, hátha olcsóbban kijön.

2011. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnézzük!
2011. jún. 8. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

"Közgyógyigazolvány" mellé jár a 90%-os kedvezményt adó menetjegy lehetősége amit TARTÓSAN egészségkárosodott 18 év alatti kaphat és amit az Őt kísérő felnőtt is igénybe vehet.

Miként én is amikor a 13 éves halláskárosult kisebbik Fiammal utazom.

Szerintem ilyen áron ne akarj spórolni.

2011. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!