Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Népligetből hogy jutok el...

A Népligetből hogy jutok el metróval a Csodák Palotájáig?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Menj a Deák térig onnan a kettes(piros) metróval a Moszkva térig és aztán még 10 perc séta.
2011. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Népligetnél felszállsz a 3-as (kék) metróra. Elmész a Deák térig. Ott átszállsz a 2-es (piros) metróra. Elmész vele a Széll Kálmán térig (volt Moszkva tér). Felmész a felszínre és elindulsz a Mammut bevásárlóközpont felé. A Csodák palotája ott van a bevásárlóközpont mögötti park végénél.
2011. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezért szeretem ezt az oldalt:)
2011. máj. 29. 11:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a Deák térről már villamossal mennék, akkor fel tudok ott szállni? Milyen jegyet kell vennem?
2011. máj. 29. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Szerintem így a legegyszerűbb. Ráadásul így csak egy menetjegyet kell venned, mert a metrókra elég egy is (nem kell átszállójegy sem).
2011. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kötött pályás járművek. Kb. 5 000 000 féle képen el lehet jutni a Népligettől a Széll Kálmán (régi Moszkva) térig. A metró a legegyszerűbb, mert 1 vonaljegy.

2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Deák térről nem tudsz villamossal menni, maximum plusz egy átszállással. Villamossal úgy tudsz menni ha leszállsz a metróról a Ferenc körútnál vagy a Nyugatinál mind a kettőtől a 4-6-os villamossal kell menned a Moszkva tér irányába, és majd a Széna téren kell leszállni. Ha a Nyugati téren szállsz át a villamosra úgy valamivel rövidebb.
2011. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!