Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki élt már panasszal a...

Valaki élt már panasszal a BKV honlapján járművezető ellen? Ha igen kapott valami választ?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 22:59
 1/9 anonim válasza:
szia!nekem annyit írtak tömören,hogy köszönik az észrevételem, már intézkedtek az ügyben
2011. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát még nem,de megfordult már párszor a fejembe

Néhány sofőr olyan tetű lassan megy,hogy megőrülök

Néhányan elég bunkón viselkednek


De mikor valaki nyomja mint állat a gázt azt imádom:)


Ti miért tettetek panaszt?

2011. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
A honlpaon nem, mert emailbe küldöm nekik:D Nem fogom én minden adatomat megadni nekik, hogy esetleg kamu büntetés küldjenek. Volt egy cikk, valahonnan megszereztek címet, az ember életébe még MO-n sem tartózkodott, és büntetést kapott, hogy jegy nélkül utazott.
2011. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én azért tettem panaszt, mert korán becsukta az ajtót, és a babakocsit, a kislányom kezét beszorította. Amikor a buszon és lenn is kiabáltak h nyissa ki, nagy nehezen kinyitotta az ajtót. Annyi a szerencse, h a gyerek keze nem szenvedett maradandó sérülést.
2011. máj. 18. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Leszállásnál érdemes megkérni valakit hogy segítsen. Sajnos a vezető nem biztos hogy lát téged ha az utlsó ajtónál a lépcsőn vagy a kocsival. Ilyenkor nehezebben is mozogsz lassaban is szállsz le és ha más ajtónál már befjeződött az utascsere akkor hiheti azt hogy már senki nem száll le. Ilyenkor ha valaki áll az ajtónál és fogja jelzi is a vezetpnek hogy ott még mozgás zajlik ne induljon. A belső tükör szart sem ér ha már 2 ember állaz utastérben.


Amúgy írni lehet a BKVnak maximum egy sablon levelet kapsz de attól ők még úgy ahogy de foglalkoznak az eseteddel.

2011. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ajtók direkt úgy vannak kialakítva hogy mégha be is csíp valakit, ne okozzanak komoly sérülést. Az ajtók szélén gumi "redők" vannak, ettől max. az ember csak koszos lesz, de komoly sérülést nem fog szenvedni.


És az előzőnek igaza van, ténleg nehéz látni bármit is a tükörből.


Ez annyira apróság és olyan mindennapos, hogy ezért én nem tennék panaszt, mert semmi értelme sincs. Neked nem lesz jobb, viszont a buszvezetőt esetleg elővehetik, bár nem hinném.


Sajnálom ami történt, de én ezért nem panaszolnék.

2011. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Viszont ha már szóba került:

Elvileg úgy kell panaszolni, hogy a panaszban fel kell tüntetni az alábbiakat:

- járat száma, iránya (pl: 7-es busz buda fele)

- pontos időpont (pl.: 11:10-11:20 között, az XXX megállóban)

- busz rendszáma vagy egyéb olyan azonosítója, ami alapján megtalálhatják ki is vezette akkor, esetleg buszvezető leírása (magas, kopasz, 110 kilo körül)

2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy szándékosan zárta oda? Nyilván nem. Akkor meg miért kell beköpni???
2011. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Múltkori válaszomban ezt elfelejtettem belinkelni:

[link]


Most pótolom. Kb 4 perc az egész, kérlek nézz bele, és utána dönts a panaszolásról. Látszólag nagyon könnyű buszt vezetni, de valójában baromi nehéz.

2011. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!