Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek: Széll Kálmán...

Budapestiek: Széll Kálmán (volt Moszkva) térről 21-es busszal a végállomásig hétköznap reggeli órákban mennyi időt lehet számolni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Normafához körülbelül 20 perc, Csillebércre kb. 25.
2011. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) de nem "túl kevés" ez az idő? úgymond csúcsforgalomban egy -szerintem- eléggé hosszú szakaszon?
2011. máj. 16. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedűl a Déli pu elött lehet egy kis gond ha bedugul. Ha metróval mész inkább a Délinél szállj át. Igaz nem biztos hogy lesz ülőhelyed. Délitől már megy fel a hegyre. Reggel onnan lefelé jönnek többen így felfelé nem fog beállni :)
2011. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Örökké Moszkva tér lesz a Moszkva tér! Széll Kálmán, persze...
2011. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem állom meg:) Drááága utolsó, nemválaszoló: "A tér 1929 előtt névtelen közterület volt. 1929-ben nevezték el Széll Kálmán térnek az egykori magyar miniszterelnökről. 1951-ben a kommunista városvezetés a tér nevét Moszkva térre változtatta. 2011. május 12-től a fővárosi közgyűlés döntése alapján a teret ismét Széll Kálmán térnek hívják"- mondja Wiki. OK, hogy orosz vodka, de...
2011. máj. 17. 08:08
 6/8 anonim válasza:
52%
Kérdező, te biztos Rákosborzasztón laksz, de MI itt élünk a Moszkva térnél. NEKÜNK örökre az marad! MINKET sem zavarna, ha Rákoskeresztúrt Rákosaprajafalvának neveznék át. Ennyi.
2011. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező, én sem tudom elfogadni a válaszodat: a térnek 82 évig volt neve, abból 60 évig Moszkva tér - Te magad írtad. Ennyi idő után bizony meg lehet érteni, hogy sokaknak nem tetszik az átnevezés, ami ráadásul teljesen értelmetlen volt, mindössze egy idióta városvezetés gyermekjátéka. Nekem sem tetszik, pedig nem is lakom a városban - csak rohadt sokat jártam arra, nagyon sok emék fűz oda, és azért valahol fáj ez a dolog, még ha maga a tér meg is maradt.

Ennek ellenére kénytelen vagyok elfogadni a dolgot, és én sem fogom ezentúl Moszkva térnek hívni, mert nem szeretek egy régi dolognál leragadni. De nem értek egyet az átnevezéssel.

2011. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak Magyarország létezik a világon, szóval én épp nem a te lakhelyeden élek, utolsó előtti. És engem nem érint, hogy ki hogy érez mi iránt, a kérdésem se erre vonatkozott. Tehát ha valaki csak azért ide írt, hogy kiöntse a kis szívét, lehessen nekem is szavam rá. Ennyi.
2011. máj. 17. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!