Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vannak itt szegediek? Segítség...

Vannak itt szegediek? Segítség kellene

Figyelt kérdés

én nem szegedi vagyok és azt szeretném megérdeklődni hogy Szeged-szőreg most egy külön város szeged közelében, vagy szegeden van még? Szeged melyik részén van? hogy jutok oda???


ja, és térképen megnéztem már ugyh azt ne linkeljétek be, köszi.


2011. máj. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szőreg az egy külön város. Hogy merre menj, az most igy nem ugrik be, mert már 14 éve nem lakom Szegeden.
2011. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
utvonalterv.hu
2011. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ja, és térképen megnéztem már ugyh azt ne linkeljétek be, köszi."


Miért nem segített? Agyhalott vagy?

2011. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

ez nem válasz, nem értem minek jössz ide ha nem adsz értelmes válaszokat hanem ide jössz másokat idegesíteni. Ilyen esetben szerintem keress magadnak más elfoglaltságot, mert nekem válasz kellene és nem pedig a te hülyeséged.


A kérdésemet pont azért raktam fel mert én így tudom Szeged-Szőreg, viszont a térkép alapján nem így van. A térképet megnéztem és láttam hogy van tehát feleslegesen kár belinkelni, és persze láttam azt is hogy hogy van. De gondoltam a helybélieket megkérdezem ők "utbaigazítanak".

Ugyanis ha Szeged-szőregről van szó, akkor szőregre kell mennem, viszont akkor minek van ott előtte szeged?! lehet hogy az odavalósiak tudják de én nem.


Sértő volt a kifejezésed, egy idegesítő tizenéves kis szuty*k lehetsz vagy egy unatkozó háziasszonyt nézek ki belőled, ahelyett hogy értelmes válaszokat adsz lehurrogsz. F*szfej!

2011. máj. 15. 10:40
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak pedig köszönöm a választ, hasznos volt.


Viszont mostmár tényleg érdekel hogy miért így írják hogy Szeged-szőreg, miért nem csak simán szőreg, engem összekever. :D

Szerintem igenis kétértelmű!:D

2011. máj. 15. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szegedi, de ezt találtam róla a wikin:


"Szőreg egykori község Csongrád megyében, ma Szeged városrésze. Szeged belvárosától délkeletre, a Torontál háromszögben található a Makóra vezető 43-as főút mentén."


"Megközelíthető

Vonattal a MÁV 121-es számú Békéscsaba–Kétegyháza–Mezőhegyes–Újszeged-vasútvonalán érhető el. A vasútállomás Deszk és Újszeged között található. Egykor vasúti csomópont volt, három felé ágaztak el itt a sínek: Az áthaladő egykori Szeged–Temesvár vasútvonalhoz itt csaktlakozott a ma is meglévő Makó-kétegyházi, és a szintén megszűnt Újszentiván-gyálai vonal. Szeged és Szőreg között kétvágányú volt a pálya."


Tehát akkor már Szeged egyik része lett, idemásoltam a megközelítést is, bár szerintem ezeken kívül biztos jár oda városi busz.

2011. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szőreg vonattal és helyi busszal is elérhető.

Vonattal Újszeged vasútállomástól 1 megálló, busszal (60-60Y) a Mars tértől kb 15 perc.

2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!