Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A csepeli héven illetve a...

A csepeli héven illetve a 4-6os villamoson sok az ellenőr?

Figyelt kérdés
Most lesz 1 hétig Pesten dolgom és a rokonom Csepelen lakik és ezekkel a járatokkal kell majd főként mászkálnom ez idő alatt. Azt szeretném megtudni, hogy ezeken sok van - érdemes lenne bérletet venni vagy 1-2 jegy is elég ha van?
2011. ápr. 26. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Minden járaton utazáshoz egy jegy szükséges, így jobban jársz a bérlettel.

Nem azért kell jegyet venni mert jön az ellenőr hanem azért mert szolgáltatást veszel igénybe aminek ára van, és ezt meg kell fizetned.


A boltban sem lopsz ugye?

2011. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2011. ápr. 26. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
A 4-es 6-oson elsőajtózás van, a csepeli héven meg kalauz.
2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4-es 6-oson elsőajtózás... eszed tokja.. hogy lenne már?

Egyébként ha nem vagy diák akkor úgy jársz a legjobban, hogyha egy Budapest Hetijegyet veszel, ez érvényes mindenre és az ára 4600 Ft.

2011. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Combino villamosokon elsőajtózás? Végül is nem lenne káosz kicsit sem...


Csepeli HÉV-ről nem tudok nyilatkozni, mert még nem utaztam rajta, de négyeshatos villamosokon nagyon ritka az ellenőr, ha mégis van, akkor viszont közteressel kézenfogva fog jönni. De ezt is csak hallomásból mondom, még sosem találkoztam vele.

2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Csepeli HÉV-en nincs kalauz...

Felszállsz és lehet lyukasztani, ennyi.

4-6 villamoson bárhol fel tudsz szállni, ritkán látni ellenőrt.

2011. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-oson szállt fel tegnap 3 ellenőr, közteressel a Blahán... és gyorsan akkor lukasztottam. Észre is vették, mire oda jön az egyik, és karba tett kézzel megáll, rázza a fejét, és utána annyit mondott "ügyes" és tovább ment :)... nem lett semmi, gond, le se szállított... Szerencse h nő volt, azok mindig elnézőbbek, tapasztalataim alapján :)

(Ez csak egy pozitívum ellenőrtől, gondoltam leírom, mert manapság ritka az ilyesmi)

2011. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!