Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tetszik egy szegedi trolisofőr...

Tetszik egy szegedi trolisofőr. Ha írok az SZKT-nek, megadják a nevét? Vagy hogy tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 11:52
 1/7 anonim válasza:
100%

És mi lesz ha megtudod a nevét,éjjel álmodban fogod suttogni?

Lehet Laci,Feri,Zoli,Józsi,Szaniszló(?),Ödön,Gyula,semmit sem érsz vele ha megtudod mert az csak egy név,és nem az aki mögötte van.Próbálj személyesen ismerkedni,és ne nevettesd ki magad a hivatalos szervnél.

2011. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed tőle... Ha már egyszer úgyis tetszik, nem beszélgetnél vele?
2011. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hogyan gondolod a levelet?

"Tisztelt SZKT!

Tetszik nekem egy, az Önök kft-jénél dolgozó taxisorőr. Úgy 178 cm magas és 69 kg lehet. Barna hajú, barna szemű, csábos mosolya van.

Kérem a segítségüket, hogy megtudhassam a nevét, telefonszámát és lakcímét, mert meg szeretném találni.

Előre is köszönettel: XY" :D

2011. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják megadni, mert személyes adatot csak hivatalos megkeresésre fognak kiadni. Ez az egyik. A másik hogy elég nevetséges is lenne ilyennel megkeresni a munkáltatóját.

Próbálj vele személyesen megismerkedni, de arra készülj, hogy nem te vagy az egyetlen akinek tetszik :)

2011. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Nem kinevettetni akartam magam... 14 éves vagyok és mozgássérült. Nem utazom tömegközlekedési eszközön, csak nyitva tartom a szemem. Igen, csak egy név... de a helyzetemben igenis beértem volna egy névvel, még ha csak éjszaka is suttogom.

Köszönöm a kedves és nem túl kedves válaszokat.

2011. márc. 24. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos hivatalból nem adhatják meg külső személynek
2011. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de kérdező ne vedd a szívedre a szemtelen válaszokat, a gyakorikérdések oldalhoz képest nagyon szelíd válaszokat kaptál de legtöbben csak hülyülnek ezen az oldalon
2011. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!