Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági bérlethez- bérlet...

Távolsági bérlethez- bérlet igazolóhoz- igazoló lap?

Figyelt kérdés

Ma benn voltam a Balaton volánnál és venni akartam bérlet igazoló lapot (lakhely-iskola-tanműhely) erre az útvonalra szerettem volna kérni. Erre azt a választ kaptam, hogy az iskolától kérjek igazolást, hogy oda járok. Volt nálam iskola látogatási, diák igazolvány meg a bérlet. És végül a hölgy nem adott semmit. Minek 3 papír, hogy utazhassak???????? Az a röhej, hogy venni akarsz nem adnak, sofőr kéri nem tudsz mutatni semmit, ezért nem buszozhatsz, és ha mégis felenged jön az ellenőr és megbüntet 8,000Ft-ra. Ilyenkor mit kell csinálni??

Hihetetlen az egész redszer.


2011. márc. 2. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem...az igazolás arról h az isidbe jársz az az iskolalátogatási nem??

Ez már olyan szintű szőrszálhasogatás...

2011. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg többször v máshol jobbat nemtudok...olyan nincs hogy nem adnak!ne hagyd magad.Ezeken az iratokon kívül iskolalátogatási/diák/bérlet mi más kellhet ahoz az igazoláshoz?Én volt h minden nélkül tudtam venni igazolást...a világon semmit kértek...és örülhet is a szájuk egyébként hogy mi megvesszük mert az utazók jó része életében nem hallot még igazolásról láttam már ilyet nem 1et.
2011. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát az tuti, hogy nem fogom hagyni megpróbálok még 2 helyen kérni (többi megvolt) ha az se akkor (úgymond lesz*rom) és ha kérik akkor megyek köv busszal de akkor tuti, hogy reklomálni fogok és én nem vagyok visszahúzodó magyarul kiosztom az első emberkét akit meglátok, hogy ott ül abban az akváriumban, de lehet, hogy inkább a főnökkel.
2011. márc. 2. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
:)
2011. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig a kisembereket veszik elő..lefutott téma de így igaz.Meg a sok ott csücsülő embernek is elege van néha/mindig és ezért szivatják időnként a jónépet.Gondolom.
2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elgondolkoztatok már azon, h ez a "lapocska" mire is jó?

elmondjam? semmire!

Miért?

--> ez arra való; hogy igazold vele ; te az iskolád és a lakhelyed között utazol.

ezért kifizetsz x forintot.

buszon: ellenőr kéri, nekem nincs, de mutatom a személyim, a diákom, és a lakcímkártyám.és nem fogadja el.miért kérdezem én? erre ő: ez a ppapír nekünk arra kell h megtudjuk állapítani......etc.

én: de itt van a 3om igazolványom, amivel kilehet alapbol váltani ezt a papírt.ezek nélkül(elvileg) nem adják ki.akkor mi a problem? ők: kérdezze meg az irodát; írok egy csekket 2 rugóról.lol azt; köszi

(én most épp lázadok ez ellen)

2011. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!