Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érintettek. Ti fizetitek a...

Érintettek. Ti fizetitek a büntetéseteket a Dr. Kováts Sebestyén László ügyvédi irodának?

Figyelt kérdés
Én már egy pár csekket befizettem,nem tudom mi legyen a továbbiakkal,van egy autó a nevemen,nem szeretném,ha a bíróság lenyúlná tőlem.Ti hogy álltok ehhez az egészhez???Van olyan aki fizeti????És miért???
2009. febr. 17. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem tavaly ilyenkor is küldtek a BKV-tól levelet, hogy fizessek valami tizen- vagy huszonvalahányezer forintot de akkor is kidobtam meg a mostanit is kidobtam amit ez Kováts küldött. Szerintem már tavaly se követelhették volna mert ha jól emlékszem valami 2005-ös büntetésekről van szó.

2009. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Különben meg engem egyáltalán nem érdekel. Ezt a két levelet kaptam eddig összesen, nem is nagyon érdekli őket sem szerintem. :-/ Legalábbis én ebből úgy gondolom. Csak bepróbálkoznak...hátha.

2009. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az irodát ne vedd komolyan, inkább őket kéne feljelenteni egy rakás más szabálysértésért.
2009. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Kováts Sebestyén László ügyvédi iroda = Dr. Rádi Péter ügyvédi iroda = EOS KSI Inkasszó Magyarország Kft.


A legtöbb munkát az adminisztrátorok és a telefonosok végzik, az ügyvédek sokszor nem is látják az ügyeket.


A dolgozókat úgy hajtják agyon, ahogy nem szégyellik, ezek után az ügyfelük nem akarok lenni.

2009. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!