Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bűntettek meg már valakit...

Bűntettek meg már valakit dohányzásért BKV megállóban? Ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem bűntetnek, türelmi idő van, egyelőre csak figyelmeztetnek. De hamarosan...
2011. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, de miez, hogy "sajnos még nem ?"

Undorító amit művelnek, még egy dolog, amivel jól le lehet húzni az embereket. Van dohányos és dohányos között különbség, az értelmes ember nem fújja a füstöt a nem dohányzó, meg a kismama arcába, illetve odébb áll..

Nem gondolom, hogy problémát jelent az, hogy odébb állok a buszmegállóban és ott dohányzom, ott sem zavar senkit, mert nem közvetlen mellette állok és nem is fújnám rá. Erre meg hozzák ezt 25 m-es szabályt, ami úgy 25 m, hogy ma ÁTSÉTÁLTAM a megállóban és konkrétan rámcsődült 3 sün és elvették az egész doboz cigimet és jól megaláztak és jó kedvűen továbbmentek, miközben rágyújtottak az én cigimre ..

Szóval azért gondolkozzunk már mielőtt ilyeneket írunk ..

2011. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez valóban durva sztori, de ettől függetlenül az is undorító, hogy reggel fél 8-kor megyek az egyetemre, majd reggelizni valami frisset, de előtte kénytelen vagyok passzívan elszívni egy szál cigarettát, ahogy várok a villamosra...
2011. febr. 26. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:

"hogy ma ÁTSÉTÁLTAM a megállóban és konkrétan rámcsődült 3 sün és elvették az egész doboz cigimet és jól megaláztak és jó kedvűen továbbmentek, miközben rágyújtottak az én cigimre .. "


Ezt a mesedélutánt ugye nem kellene elhinnünk?

2011. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

azt hiszel el amit akarsz, nem fogok győzködni egy vad idegent, gyújts rá a megállóban és ha pont kifogsz jobb képességű biztonságit, akkor majd meglátod, hogy veled mennyire toleránsak és mennyi empátia szorult beléjük, ha egyáltalán tudják, hogy mi az..

de okoskodjál persze ..

2011. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
kérdező, igen ez undorító, ezért írtam, hogy van dohányzó és dohányzó között különbség, értem, hogy valahogy ki kell őket szűrni, de szerintem ez túlzás..
2011. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem eddig észre hogy a dohányosok akik eddig is elkülönülve pöfögtek valahol a megálló egyik sarkában nem háboborognak hogy nem lehet a megállóban hanem még 3-4 lépéssel hátrébb álltak és teszik ugyan ezt ott. Őket nem zavarja. Most nem mindegy hol gyújtasz rá? így is látod ha jön a busz.
2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De, aki eddig is tekintettel volt a másikra, annak nem baj, és azt is értem, hogy ki kell valahogy szűrni azokat, akik nem képesek odafigyelni a másikra .. én csak leírtam az eddigi tapasztalatomat, és az az undorító .. nem az, hogy próbálkoznak ezzel, hanem maga az eljárás..


én voltam a "mesedélutános"

2011. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a dohányzók között kevesebben vannak, akik tekintettel vannak a nem dohányzókra és odébbállnak. Tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 3. 18:06
 10/10 anonim válasza:
Szerintem büntessék meg a sok büdös bagóst megérdemlik lassan azok többet cigiznek akik nem szeretnének.
2011. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!