Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha tudom, hogy késni a fog a...

Ha tudom, hogy késni a fog a repülő, akkor is be kell jelentkeznem az előírt indulási időben a repülőtéren?

Figyelt kérdés
Az ellenkező irányból, ahonnan jön a gép, látom hogy késve szállt fel, ez rajta van az ottani repülőtér honlapján. Ebből tudom, hogy késve is fog indulni. Nem gond, ha csak a késő időponthoz megyek ki? A kinyomtatott Wizzair beszállókártyán az van, hogy a menetrendszerinti induláshoz képest legalább 40 perccel előbb fel kell adni a csomagomat, és legalább 30 perccel előbb meg kell érkeznem a beszállítókapuhoz. És ha tudom, hogy nem lesz betartva a menetrend?
2011. febr. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a repüléssel ne játsz ha pl 17:00 ra kell a csomagot feladni akkor az úgy is van
2011. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz betartva, de akkor is menetrend és ahhoz képest kell neked legalább 40 perccel hamarabb odamenni. Ezzel ne szórakozz lehet késve indul majd a gép, de akkor is menj oda a menetrendi indulástól számolva 40 perccel korábban. Amikor én ilyen késve induló géppel mentem én nem tudtam előre, hogy késni fog kimentem be is check-oltam majd bementem a tranzitba és ott bent tudtam meg, hogy késni fog. És a Check-in pultokat bezárták a normális időben. Egyébként pedig mért vagy abban olyan biztos, hogy az a gép fog visszafele is menni mint ami ide jön? Lehet, hogy van több gép egy útirányon, esetleg nagy késésnél tartalék, vagy hiába késve szállt fel, valamennyi késést szerintem be tud hozni.
2011. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszönöm...
2011. febr. 6. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet hogy alapból ott állna "üresen" a gép mondjuk egy órát, de így hogy késve indult, egyből megy tovább, nem vár semennyit.
2011. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
igen akkor is jelenj meg időben! mert ha egy gép ami pl: 12:00 kor kéne indulnia és 10:00 kor kéne leszállnia ferihegyre de késik és igy csak 11:00re ér ferihegyre... akkor ugynevezett "gyorsfordulos" járattá nyilvánítják és akkor azt a gépet szolgálják ki elöbb és akkor máris nem fog késve indulni. egy "Airport"-os
2011. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!