Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csináljak, ha nem találják...

Mit csináljak, ha nem találják a büntetést a számítógépben?

Figyelt kérdés
meg büntetek a vilamoson de nem fizetem ki és most 21rugott kiküldtek én ezt a 21rugott kifizetem de van egy msáik büntetés is amikor vagy 2-hete meg büntetet az elen ör de viszont hiábva mentem volna azt is kifizetni azt is azt mondják ott nekik csak ez az egy vann beirva én hiába mondtam el hogy megbüntetek vagy két hete azt mondják nincs nekik a gépbe nem lesz ebbol ügyem vagy valami
2011. jan. 31. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit, ha nincs benne a gépükben, akkor nem is lesz. Vagy álellenőrrel találkoztál, vagy az ellenőr elvesztette a papírkát, vagy jófej volt és inkább kidobta (ezt nem hiszem, hiszen büntetésenként kapnak prémiumot, ha jól tudom).
2011. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ne fizesd ki!
2011. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csekket nem kaptál róla?
2011. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyesírás?
2011. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jo van helyes irás nem el tuod olvasni am ha enyire zavar akkor ne olvasd el van rejtad kivull tobb milio ember ha meg nem tetszik enyi nem tok mitt csinálni ez van ezt kell szeretni
2011. febr. 1. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
De tudsz mit csinálni mondjuk megtanulsz helyesen írni. Kretén.Ha már 4 általános megvan akkor mennie kellene az írásnak...
2011. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tecik akkor ne olvasd enyi és ne idegesícs a szöveged el!
2011. febr. 2. 16:28
 8/11 A kérdező kommentje:

koszi de ne szolj bele a nagyok dolgába ha el tuod olvasni akkor meg mi a fenétt pofázol a helyes irás roll bzm!nem kell el olvasni enyi kész nem fog zavarni hogy na ez má megint hogy irta le ha nem tovább lépsz oszt kész

:@

2011. febr. 2. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyok dolgába? Idióta. Ránézésre vagy 14 éves csezdmeg...
2011. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hat ez tenyleg szornyo egy helyesiras
2011. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!