Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rendőrök Miskolcon pláza...

Rendőrök Miskolcon pláza környékén?

Figyelt kérdés

Holnap nem mennék iskolába mert szeretnék bevásárolni anyunak szülinapjára, de anyu tudna róla h nem vok suliba.

szóval. Miskolcon is járnak a rendőrök mint Pesten a lógó tiniket kutatva? és ha igen és megtalálnak akkor bevisznek ?:O vagy h működik? köszi a választ.


2011. jan. 30. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kap igazolatlant, ha igazoltan hiányzik. Tehát ha Anya tud róla akkor előre beírja az ellenőrződbe a kikérődet amit egy évben háromszor megtehet (1 nap); így nem lesz baj. És hogyha így is találkozol rendőrrel/közteressel akkor nincs mért félned, ha felírják az adataid, leközlik a sulidba ott látni fogják,h igazolással vagy távol és nem lógsz. Viszont orvosi igazolással szerintem a délelőtti órákban vidéki városokban ne császkálj nagyon.
2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
már volt. nem találkoztam velük de láttam őket... eléggé szar mert 1-2 embert bevittek...
2011. febr. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!