Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen bérletet kell vennem?

Milyen bérletet kell vennem?

Figyelt kérdés
Tokajból fogok Miskolcra járni dolgozni egy óvódába. És a bérletem 85%át téríteni fogják. Csak az a problémám, hogy az imént nézegettem a máv-start honlapján a bérlet árakat és 4 kategória van felsorolva: 1.diák ( azt tudom, hogy nem vehetek), 2.dolgozói dolgozó fizeti, 3.munkáltató, 4. díjszabási ár. Tehát az lenne a kérdésem, hogy akkor most nekem melyiket kell megvennem a 4 kategória közül?
2011. jan. 26. 19:20
 1/2 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! sima dolgozos bérletet kell venned. a honlapon azt írták fel, h Te mint dolgozó mennyit kell fizetned, ill. a munkáltatónak mennyit kell fizetnie. a dijszabási ár meg h mennyi az adott bérlet. (pl: 5km-re 5940ft, ebből Te csak 830at fizetsz,a többit a munkahely állja.)/a pénztárba neked kell kifizetni az egészet, de kérsz számlát, beviszed a céghez és a 86%ot visszautalják./, //legalábbis páromnak igy ment, megvette a bérletet leadta számlát és köv hónapba kb 8ezret jóváírtak.//

üdv

20L

2011. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:D
2011. jan. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!