Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a következő...

Hogyan jutok el a következő címre? Eger, Leányka utca 6.

Figyelt kérdés
Holnap lesz a nyílt nap, az Eszterházy Károly Fősulin és szeretnél elmenni, de nem vagyok járatos a városban. Vonattal mennék, és az érdekelne, hogy az állomásról, hogyan tudnék a legkönnyebben eljutni a főiskolához. Előre is köszönöm a segítséget!:)
2010. dec. 6. 16:39
 1/2 anonim válasza:
google maps -> útvonaltervezés -> Állomás tér 1 - Leányka utca 6. én a taxit ajánlom, ha gyalog mész, készülj egy kis hegymászásra.
2010. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig gyalog szoktam menni, nem olyan hosszú.

Vasútállomástól kijössz, azt hiszem, ott az Ady út van, de az utca neve mindegy. Végig jössz az utcán, át a Népparkon vagy Érsekkerten, majd megint végig az utcán a Kossuth útig. Itt elfordulsz balra, és látni fogod a líceumot. Most újították fel, világos színe van. Ha meg valahol elakadsz, leszólítasz valakit az utcán és megkérdezed.

Remélem tudtam segíteni. Javítsatok ki, ha tévedek.

Egyébként nem Egerben fogsz eltévedni :)

2010. dec. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!