Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv app jegyfoglalás?

Máv app jegyfoglalás?

Figyelt kérdés

Eddig a volánbuszokra lehetett úgy foglalni helyet, hogy én választottam ki, hogy hova szeretnék ülni.

Most csak a Máv appban lehet helyjegyet venni a volánbuszokra, ott lehet úgy foglalni jegyet, hogy én tudjam kiválasztani hol szeretnék ülni ülésre pontosan nem csak azt hogy ablak vagy folyosó mellett üljek?



okt. 13. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A grafikus helyfoglalást a jegy.mav.hu weboldalon lehet elérni, az appba még nem integrálták be. Ezt nem is értem, hogy miért nem tették meg eddig, a kb használhatatlan EMMA-t bezzeg sikerült beletenni egész gyorsan...
tegnapelőtt 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Elvileg már elérhető a grafikus helyfoglalás, de én nem tudom, mert nem szoktam járni manapság IC-vel és távolsági busszal (megyebérletem van, ha megyén kívülre utazok megye napijeggyel kiegészítve, így a helyjegy nélküli opciókat keresem). Ha minden igaz úgy lehet előcsalni, hogy a helyfoglalás előtt lehet választani, hogy a gép szerinti "legjobb helyre" foglaljon (ez az alapértelmezett), paraméter alapján (ablak, folyosó), alatta pedig ott van a grafikus helyfoglalás opció.
tegnapelőtt 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én a máv applikációban nem látok ilyen lehetőséget se androidon se ios-en, csak olyat, hogy automatikus helyfoglalás, helytulajdonság kiválasztása és korábban vásárolt jegy mellé. jegy.mav.hu oldalon pedig buszokra nem lehetséges a foglalás és átírányít az appba.
tegnapelőtt 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!