Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Már nincs annyi ellenőr, mint...

Már nincs annyi ellenőr, mint 10 éve?

Figyelt kérdés

Rákényszerültem, hogy bkv-zak, és azt vettem észre, hogy 1 hónap alatt csak egy két metrómegállónál találkoztam ellenőrrel.


Villamoson, buszon nem.


Amikor tanuló koromban bkv-ztam jóval több ellenőr volt



ma 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. A BKV-ellenőrök is éhbérért végeznek szhar munkát, és minden ilyen munkakörben hiány van az emberekből, érthető okokból.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen se volt sokkal több, akik a metróbejáratnál dolgoztak azok biztonsági őrök voltak, nekik nem volt joguk pótdíjazni, csak megtagadni a belépést. Na ők nincsenek már, ezért láthatod, hogy kevesebb ellenőrzés van a metróban. Az oda vezényelt ellenőrök pedig nyilván a felszíni járatokról hiányoznak.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve nem találkoztam BKV-n ellenőrrel. Pedig minimum 40 km-eket szoktam utazni.


Ha nem lenne alapból nevetségesen alacsony a jegy ára (300 forint) nem is vennék.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Te tényleg 2 éve BKV-ztál utoljára. Már 400 Ft a legolcsóbb opció, a 10-es gyűjtőben. Bár még ez se vészes a vidékiekhez képest, ahol nagyon elszálltak az árak és még a megyebérletet se fogadják el. Bár vidéken egész jó a Volánbusz lefedettsége, Debrecenben és Miskolcon is a Google bizonyos esetekben kifejezetten azzal akar vinni a helyi közlekedés helyett. Szegeden meg ott a Tramtrain.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Pedig 300 ft-ot fizetek. 25 év alattit kérek mindig és 300-ba kerül.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!