Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csepeliek! Mennyi idő ilyen...

Csepeliek! Mennyi idő ilyen módon eljutni a Borárossról a Szent Imre térig?

Figyelt kérdés

Ezt most olvasom:


2010. november 3-án (szerdán) üzemkezdettől november 7-én (vasárnap) üzemzárásig a Csepeli HÉV helyett HÉV-pótló buszok járnak.

A H jelzésű HÉV-pótló autóbuszok útvonala november 3-án, 4-én és 5-én Szent Imre tér felé:

Boráros tér H vá. - Soroksári út - Kvassay Jenő út - Kvassay híd - Weiss Manfréd út (Szabadkikötő és az iparvágány keresztezés között buszsávban) - Kossuth Lajos utca - Koltói Anna utca - Kiss János altábornagy utca - Csepel, Szent Imre tér vá.


Holnap kéne mennem reggel, mennyi időt számoljak rá? Dugó szokott lenni arra?

Köszööm.


2010. nov. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel még volt egy kis kavarodás, holnap szerintem már normálisan fognak járni. Csepelre menet reggelente nincs dugó, hamar be lehet érni.
2010. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszodat. Tulajdonképpen a dugót azért kérdeztem, mert sajnos van egy ilyen fura tulajdonségom, hogy buszon rosszul vagyok dugóban. Tudom, gáz. Ezért fontos, hogy van-e dugó, mert ha igen, akkor megpróbálok más járművet választani (ha van). A csepeli bíróságra kísérném amúgy az egyik rokonomat.

Azt még meg tudnád mondani -ha ma reggel Te is így mentél - hogy mennyi idő az út?

Nagyon szépen köszönöm!

2010. nov. 3. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:
jav: tulajdonságom
2010. nov. 3. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a HÉV nem közlekedik, csak busszal közelíthető meg Csepel. Dugók egyébként valóban délután jellemzők Csepel felé, reggel inkább a város felé vannak sorok.
2010. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!