Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mercedes Conecto vs Citaro C1?

Mercedes Conecto vs Citaro C1?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jön be jobban? (Budapest, BKK) A Conecto (nem a Conecto 2) jó hogy szét nem esik, csörög, zörög, mozog a teteje, egyszóval borzasztó. Vannak a 2008-2009-es gyártású Citarok, ha jól tudom, ilyen vázat kaptak ezek a Conectok is, de nekem ezek a régi Citarok masszívabbnak tűnnek, de az elejük azért ezeknek se a legerősebb. (Egy kicsit csörög) Mitől lehetnek masszívabbak? Ezekkel szívesebben utazok mint a 2015-17-es gyártású Conectokkal. Ti hogy vagytok ezzekkel a dolgokkal? És most mi a helyzet a Conectok váztöréseivel? Azt tudom, hogy az NCA-xxx-ek nem sokára elmennek, de a többit nem tudjátok meddig tervezik megtartani?

tegnapelőtt 21:51
A kérdező szavazást indított:
Citaro C1 (g) (2008-2009)
Conecto (g) (2015-2017)
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Citaro a maga korában az volt, amit a Mercedes a városi buszgyártás terén fel tudott mutatni, tehát a csúcsok csúcsa.

Ezzel szemben a Conecto egy végletekig olcsósított termék, aminek a fő szempontja az volt, hogy el tudjon vinni X mennyiségű utast viszonylag megbízható üzemeltethetőség mellett. Persze az olcsóság a minőség rovására is ment, de nem lenne velük ilyen súlyos gond, ha a budapesti utak nem lennének ennyire rossz állapotban.

tegnapelőtt 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgyis szétesnek! :D

A lengyel Conecto NG-k is csikorgósak, láttam egy videót róla.

Az elgondolkodtató, hogy a C1-C2 nem zörög ennyire...

Ellenben az eCitaro erősen kezd az NG szintjére süllyedni. Sőt! Ma kiszakadt ablakgumit is találtam, nemcsak fel-le remegő mennyezetet, csikorgó fülkefalat vagy furcsa motorhangot... Irtó gagyik!

tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

„Mercedes Conecto vs Citaro C1?”

Egyik sem, az Ikarus 260 és 280 volt az igazi.

tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!