Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet megtudni egy adott...

Hogy lehet megtudni egy adott vonaton ki volt a kalaúz?

Figyelt kérdés

szept. 10. 06:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Meg amúgy azt hittem, hogy egy adott számú vonaton mindíg ugyan az a fix csapat (kalauzok, mozdonyvezető) dolgozik, da akkor ezekszerint nem.
szept. 10. 10:29
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, te férfi vagy, ő meg nő.

Namost azért is óvatosak, mert nem akarják, hogy a női alkalmazottak zaklatásnak legyenek kitéve. Én elhiszem, hogy te korrektül viselkednél, ha visszautasítana, azt tudomásul vennéd, de sok a hibbant ember. Aki utána szó szerint zaklatni kezdené a nőt, és ha tudja a nevét, akkor lehet, hogy megtalálja közösségi oldalon, kideríti, hol lakik, és akkor gyakorlatilag nem tud megszabadulni a nő a zaklatótól. (A bíróság meg évek alatt hoz ítéletet, ami egy ejnye-bejnye lesz, nem több.)

szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tisztában vagyok ezzel én is, hogy vannak ilyen emberek. De gondoltam egy próbát hátha megér és tudja valaki, hogy ki volt ő, és ha nekem nem is mondja meg, legalább felé jelzi, hogy keresem, aztán majd eldönti hogy érdeklem e vagy nem, kora délelőtti vonat volt, nem voltak sokan, lehet még emlékezne is.
szept. 10. 10:56
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Egy csinos nő naponta több hasonló megkeresést kap, főleg ha ügyfelekkel dolgozik.

Pont lexarja a fejedet.

szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Lehet igen, lehet nem, ezt csak egy féle módon lehetne megtudni.
szept. 10. 12:14
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem kell tudni, nyugodtan elhiheted, hogy kivolt. D
szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnám, akkor elhinném, és nyilván nem is kérdezném 🤣
szept. 15. 18:07
 18/19 juhlaci válasza:
Megtetszett és dugni akarsz vele csak vagy.... 😛😛
szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Én sosem voltam híve az ilyen "csak dugjunk" kapcsolatnak, nem is menne szerintem úgy, hogy még csak pár órája ismerek valakit.

Szóval Juhlaci, nem a válasz a kérdésedre.

szept. 15. 20:47
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!