Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy buszsofőr...

Mennyit keres egy buszsofőr 2024-ben, ausztriában ?

Figyelt kérdés

Burgenlandban láttam egy állásajánlatot, jól beszélek németül és kiváncsi lettem..


néztem álláshirdetéseket és kezdő sofőrként állítólag nettó 2300€ + 300€ diät bonus elérhető túlóra nélkül .

Reális?


Van esetleg valaki aki burgenlandba buszsofőr ?


szept. 2. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt azt írja a kezdő átlagbér 3488€.

Egy osztrák bruttó nettó kalkulátor szerint ez adókedvezmény nélkül 2.429,37 € + 13-14.havi fizetés.

szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, viszont gondolom ez nem burgenland hanem országos átlag. Burgenlandba a legalacsonyabb a fizetés megyére bontva .


Arra lennék kiváncsi mennyire tartják a sógorok a vezetési időt, pihenőt és szabadnapokat. Jelentkezem és elmegyek egy interjúra. Viszont ha van valaki itt aki ott dolgozik, az jelezhetne mert tennék fel pár kérdést :)

szept. 3. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

"jól beszélek németül és kiváncsi lettem"

Akkor mi volna ha felhívnád őket? 🤷‍♂️

szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem adnak ki információkat munkabeosztásokkal kapcsolatban, illetve csak annyit mondhatnak ami az állás hirdetesben van.
szept. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!