Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vajon a pesterzsébeti villamos...

Vajon a pesterzsébeti villamos vonal fejlesztése miatt elfogják törölni a IX. kerületi prostitúciót / türelmi zónát a szabadkai/Gubacsi útról?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 30. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Elfogni a bűnözőt lehet.

Helyesen így írják: el fogják törölni.

aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne. :-) Szerinted ez ennyin múlik?
szept. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2.


Nem tudom elolvastad e a linkelt szöveget, de ha 2027-ig ezt valóban megvalósítják, az az elmúlt 50 év legnagyobb infrastrukturális fejlesztése lehet azon a környéken, szóval én el tudom képzelni hogy múlhat akár “csak ennyin”, de amúgy laikus vagyok, ezért tettem fel a kérdés…


De akkor ezzel a lendülettel már leírhattad volna nyugodtan azt is, hogy szerinted mint múlik.

szept. 1. 01:50
 4/4 nb2019 ***** válasza:
100%

Ha ma elkezdenék az "építést", akkor sem valósulna meg 2027-ig. Nézd meg, hogy a budai fonódóról mióta beszéltek már mire tényleg kiépült (vagy akár a rakparti ágról mióta beszélnek és még egy kapavágás sem történt.)

Azért is tettem ""-ek közé az építést, mert egy ilyen beruházás fizikai megkezdését még legalább 3-féle különböző tervezés meg kell előzze (megvalósíthatósági tanulmány, engedélyezési terv, kiviteli terv, kutyafüle-macskafarka). Ne is menjünk Pesterzsébettől messzire, terv szinten már a H6 is a Kálvinig jár (Közvágóhíd után alagútban) ehhez képest meg a valóság, hogy a vasút is áll évek óta. (Igaz azt legalább már építik. Ha nem történik nagy gebasz, talán az elindul 2027-re, és a Keletibe ismét el lehet jutni átszállásmentesen...)

szept. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!