Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti tömegközlekedők,...

Budapesti tömegközlekedők, szerintetek nincs a járatokon egy kicsit túltolva a légkondi?

Figyelt kérdés

aug. 14. 19:09
A kérdező szavazást indított:
De igen, túl van tolva.
Nem, nincs túltolva.
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha itt jársz Pesten, meglátod hogy milyen kellemes. Jegyet vegyél
aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó, inkább a nemet mondanám. Minap is jöttem haza a buszon és majd megsültem. Igaz volt odakint vagy 38 fok, és a modern klímák kb 8-10 fokot tudnak hűteni a kinti hőmérséklethez képest. Persze ott a másik véglet is, hogy ritkán a Caf villamosokon befagy a seggem úgy, hogy amúgy odakint sincs kifejezetten nagy meleg.
aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Hülye leszek jegyet venni! Bérletem van.
aug. 14. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem tömegközlekedek, undorító szokás.
aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

A CAF villamosokon szerintem is már rendesen hideg van, nagyon rossz ez az automatikus légkondi. Gondolhatták volna a spanyolok, hogy nem oda készülnek ezek a villamosok...

Az új (2 ajtós szóló / 3 ajtós csuklós) ArrivaBus üzemeltetésű buszokon is már majdnem sok a klíma néha.

Más járművön még nem fáztam.

aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb járművön kevés. Még a 2-es és 4-es metrón is, be kell álljak a fúvóka alá hogy legyen hatása.

A buszok nagyrészén nem megy egyáltalán, vagy csak zúg, de mégis melegebb van bent mint kint, ahol megy ott általában jó, de ez a buszos utazásaim max negyede. 3-as metró dettó, az is csak zúg, pedig karigeri azt mondta, hogy ha megválasztjuk egy év múlva klimatizált lesz. 5 év eltelt, hol van?

A villamosokon általában jó, főleg a CAF-on, na az Istenkirályság. A Combino elmegy, bár annak talán az a baja, hogy sokat van nyitva az ajtó. A CAF-on kevesebb is van és talán hamarabb is visszazár az automatika.

aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

#4:

Az értelmetlen trollkodásod is elég undorító szokás. Hülyegyerek...

aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

#5:

Okoska, a spanyoloknak ehhez semmi köze, nem ők adták el maguktól nekünk a viliket, hanem mi vettük meg tőlük. Ennyike.

aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#7: úgy látom te tömegközlekedő vagy. Pfejj.
aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért szavaztam az igenre, mert légkondis járművel általában CAF villamossal szoktam utazni, és azokon, ahogy többen írják, sokszor meg lehet fagyni.
aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!