Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Országos bérletem van és a...

Vmsgy.Evi kérdése:

Országos bérletem van és a BudapestGo applikáció ban vettem meg. (?)

Figyelt kérdés

Ami viszont érdekelne az az, hogy Volánbuszon és a “BKV” vagy is a kékbuszokon külömböző módon tudom felmutatni a bérletet?

Csak mert én most fogok utazni először itt M.o. Mivel nem itt élek. És hallottam sok más embertől, hogy a volánbuszon ahol felszállunk ott be tudom olvastatni a jegyemet? Mert a kékbuszokon elvileg ott valami QR kódot kell beolvasni? Vagy ez fordítva van? Aki tud ebben segíteni, annak nagyon köszönöm!



aug. 6. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Volánbuszon felszálláskor kell leolvasni a jegyet a vezető melletti géppel.


Budapesten belül, ha első ajtós felszállás van, akkor elég felmutatni.

aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nem jól tudod, Budapesten be kell olvasni a busz oldaláról a QR kódot, és az akkor felugró animált harcibékát kell megmutatni. Ha meg nem első ajtós felszállás, akkor ha jön az ellenőr, annak kell az emberke jelre bökve felugró kódot mutatni.
aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!