Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megszünik a Volánbusz zrt....

Megszünik a Volánbusz zrt. lesz helyette Máv Személyszállító zrt. ezentúl a buszok is késni fognak?

Figyelt kérdés
júl. 24. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha te jobban érzed magad ettől, akkor lehet.
júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Dugóban a buszok is rengeteget tudnak késni, főleg Budapest agglomerációjaban, reggel csúcsban.
júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért is késne csak azért többet, mert legfelsőbb szinteken új hülyeséget találnak ki? Annyit késni úgysem fognak, mint a német vonatok, ne aggódj. :)
júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és az összeolvadásnak van valami értelmei is, vagy csak az hogy valaki ebből is meggazdagszik?
júl. 25. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem erre te is tudod a választ. :) De amúgy már évek óta a MÁV tulajdonában van a Volán, ez már kb. csak formaság. Viszont ahogy a BKK meg a BKV is két külön dolog, de sokan, szerintem én sem tudom, mi is a különbség, valószínűleg ez is csak egy jó kis lehetőség, hogy embereket meg a családtagjaikat mindenféle jól fizető pozíciókra nevezzék ki.
júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Fognak, és ha a síneket ellopják akkor a buszok is állni fognak.
júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Eredetileg MAVART (Magyar Vasutak Autóközlekedési Részvénytársaság), aztán MÁVAUT (Magyar Államvasutak Közúti Gépkocsi Üzeme) volt, csak idővel rájöttek, hogy különböző profilú gigavállalatok nem feltétlenül működnek jól összegyúrva.


Lehet hogy ez most csak egy teszt a MASZOVLET újragründolásához.. :)

júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is késtek
júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!