Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pedagógus kedvezmény hogyan?

Valaki : kérdése:

Pedagógus kedvezmény hogyan?

Figyelt kérdés

Van aktiváltált kártyám. A sofőr szerint csak az jó. Van még a sima régi, amibe pecsételni kellett, a másik szerint az jó. Elvileg van egy másik fajta papír, olyat nem adtak, a kalaúz szerint az kell.

Tanárok, ti mivel utaztok?



júl. 7. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Még el sem ismeri, hogy beégett :(

Gondolom, hogy ez az utolsó válaszoló az 5-ös, aki úgy fogalmazott, hogy egyértelműen ő is tanár :)) Két tanár egymásnak pedagóguskolléga, még le is ellenőriztem magam, itt van nyitva egy MHSZ.....

De süt a valóság... Itt nem a Fidesz, nem Orbán Viktor, vagy DK, MSZP, Gyurcsány Ferenc, vagy akárki tehet a mi helyzetünkről, hanem mi magunk... Ilyet, ahogy te itt megnyilvánultál ez utóbbiban...én sem tisztelnélek. Úgy érzékelem az írásodon a megtört kis diáklelkeket, meg a 40 év múlva is könnyes szemmel mesélt történeteket...

Őszintén remélem, hogy legalább nem tüntettél, meg ilyesmi annak idején. Az ilyen hozzáállás miatt érzem, hogy még én sem érdemlek fizetésemelést.

Majd lesz jobb, vagy nem. Meglátjuk

A választ köszönöm, légyszi, ne tegyél tönkre se fiatal kollégákat, se diákokat.

júl. 8. 17:42
 12/13 1112 ***** válasza:
(8.vagyok,a10-es már nem)
júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Őszintén bízom benne, hogy csak egy troll vagy, és nem hígult fel ennyire a szakma.
júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!