Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el BUDAFOKRA a...

Hogyan jutok el BUDAFOKRA a STADIONOKTÓL?

Figyelt kérdés
Történt egy kis probléma tegnap az autóval, ritkán BKVzok de akkor is csak ismert helyekre.. Viszont ma pedig budafokra kell eljutnom BKVval mert kocsim tovább marad a szervizbe... használtam az utvonal tervezőt de az nem létezik hogy 1 óra alatt jutok ki oda.. vagy igen? csakmer kocsival negyed óra.. :S légyszi irjátok le legegyszerübb bkvs utvonalat! célállomás: XXII Tompa utca
2010. okt. 31. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

De igen, létezik, hogy ami autóval 15 perc, az BKV-val egy óra, vagy még több, főként hétvégén!

Ha nem akarsz idegbajt kapni, akkor menj taxival, azzal is 20 perc, és lehet, hogy nem is kerül annyival többe!

2010. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Stadionoktól 2-es metroval Deák térig (10perc)

Deáktól 3-as metroval Kálvin térig (5perc)

Kálvin tértől 47-es villamossal 16 megálló (30perc)


Plusz átszállási séta: 15 perc.


Teljesen simán van egy óra. 100%.

2010. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

megint én:


Persze, ha mázlid van és minden időben jön akkor olyan 40 perc minimum de akkor tényleg hatalmas szerencséd van.

Ha beleszámolom, hogy hétvége, és nincs szerencséd akkor több is lehet. Olyan 70-80perc is akár.


3 jegyet kell venned ha nincs bérleted ami olyan 1000FT.

2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEEEM!

Stadionok- M2--> Astoria

Astoria- 47vill--> Budafok.


Most a 47-49 csak az Astoriáig jár, nem a Deákig!

És amúgy is minek szálljon át a 3-asra a Kálvinig, amikor ugyan azt a járatot eléri átszállás nélkül, ha egy megállóval kevesebbet metrózik?

2010. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell 3 db jegyet vennie, csak 1 db átszállójegyet, aminek az egyik végét lekezeli a Stadionoknál a metrón, a másik végét meg a Kálvin téren a villamoson. A Deák téren nem kell újat kezelni! Amúgy ez 490 Ft.


Amúgy is felesleges elmenni a Deák térig, mert az Astoria-nál is felszállhat a 47-es villamosra és még így is csak 490 Ft.

2010. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és a 78%-os még 1 baromságot írt;

metróról-metróra történő átszálláskor NEM KELL KÜLÖN JEGYET LYUKASZTANI!

magyarul: 2 jegy, még ha az ő módszerével is mennél.

Aki ennyire nem ismeri a közlekedést ne adjon valótlan válaszokat!

2010. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül BKV-zás mellett döntöttem, felírtam a kis cetlire, hogy hogy jutok el és szépen mint egy turista úgy élvezhettem a több mint 1 és negyed órás utat. 4 jegyet vettem és csak a metrónál ellenőrizték szerintem még a villamoson is hülyének néztek, hogy lyukasztok.:)
2010. nov. 1. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!