Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bécsben miért nem "szokás"...

Bécsben miért nem "szokás" bliccelnek? Illetve a bliccelők, ha elkapják őket mennyi birságot fizetnek?

Figyelt kérdés

júl. 3. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

105 EUR a bírság

[link]

júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neveltetès kérdése elsősorban, és talán az arányok is mások.
júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők megengedhetik maguknak, jövedelem arányosan kevesebbet fizetnek a bérletért mint mi.

Amúgy egy volt osztálytársam amikor az adventi vásáron voltunk felszálltak melegedni a villamosra, jól megbüntették. Nem tudom már mennyire, de átszámítva rengeteg pénz volt, jól ki voltak akadva a kísérők. Nem tudom végül ki fizette ki, esélyes hogy a szülők.

júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van, de sok honfitársunk akkor is bliccelne a buszon, ah öt forint lenne a bérlet havonta.
júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
#4 nem hinném. Budapesten is addig blicceltem amíg nem fogadták el a megyebérletet, mert a kettő együtt túl drága volt, de egyet megengedhetek magamnak, így meg is veszem. Szegeden is azonnal abbahagyom amint csatlakoznak a tarifaközösséghez.
júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b1812567 ***** válasza:
100%
Jó a tömegközlekedés, és 365 € az éves bérlet. Miközben nemigen tudsz teljes állásban olyan munkát végezni, hogy ne kapj legalább nettó 1500 €-t. Miért bliccelnének?
júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ááá Bécsben soha senki nem bliccel, nem is létezik ilyen, ott csak kultúremberek élnek és léteznek a városon belül.
tegnapelőtt 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!