Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kell, és ha igen milyen...

Kell, és ha igen milyen egyenruhát kell viselni diákmunkunkásoknak a MÁVnál?

Figyelt kérdés
Tervezem jelentkezni, és érdekelne, hogy egyes munkakörökben (pl.: Információszolgáltatás az állomásokon; Vonatfedélzeti segítségnyújtó; táblázás; vízosztás) milyen egyenruhát kötelező viselni? Ha tudnátok képet is küldjetek. Köszönöm.

tegnapelőtt 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor még az aktív állományt sem tudják ellátni ruhával... nekem vagy 5 évi ellátmánnyal tartoznak. A diákmunkásoknak adnak egy sárga mellényt és kész. Arra a két hónapra nem is kell több.
tegnapelőtt 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem elegánsba kell lenni, mint ahogy a weboldalukon található képen is "hirdetik".

[link]

[link]

tegnapelőtt 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt pozíciókban sárga mellényt adnak, mint ahogy az első linken a bicikliknél segítő srácon látod. Az utasellátóban dolgozók esetében viszont nem tudom, mi a szokás.
tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ittasellátóban valószinüleg adnak valami MÁV-os cuccot, mert az mégiscsak fehéringes munkakör. Lehet hogy inget, blúz neked kell vinni és nyakkendőt adnak.

A többi munkakörben láthatósági mellény. Infót tudsz adni mellényben - meg legalább meg is találnak :D kerékpárt pakolni nem tudom miért kellene fehér ing... ásványvíz osztáshoz sem kell kikeráznod magad. Iroda munkára meg pláne nem. Ha a hangosba kell mondani valamit, ott meg mindegy hogy mi van rajtad nem? Úgysem látja senki.

tegnapelőtt 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szívesen dolgoznék utasellátóban, de nem a világom ez az elegáns öltözet. Alantasnak érezném magam benne, mint kb egy szolga.

tegnap 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorlatilag az is vagy ott: szolga.
tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz, inkább maradok a biciklis segítőnél meg a vízosztásnál. :)
tegnap 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!