Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kecskemét- Budapest és vissza...

Kecskemét- Budapest és vissza vonalon közlekedő vonatokon van klíma?

Figyelt kérdés

Be is szokták kapcsolni?

Mekkora a tömegnyomor?



tegnapelőtt 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel.
tegnapelőtt 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az IC részén van, a gyorsvonatin nincs. Be szokták kapcsolni, de a legnagyobb kánikulában semmit sem ér, mert nem renes klíma, hanem légjavító berendezés, ami kintről szívja a levegőt és azt hűti le, de ha az nagyon meleg képtelen annyira lehűteni, hogy jó legyen.
tegnapelőtt 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hivatalosan van-e, de a vonaton dögmeleg van.
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdemesebb a gyorsvonati részbe szállni, ott legalább vannak lehúzható ablakok, és jár a levegő.
tegnapelőtt 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
35 fokos levegö hiába "jár", nem lesz hüvösebb, emellett csak huzat van, ami szintén nem igazán egészséges.
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsvonati részen nincs.

Az InterCity részen a 2. osztályú 30 éves kocsikban légjavító berendezés van, ami szart sem ér, de cserébe nyitható ablakok sincsenek, úgyhogy azt felejtsd el.


Az 1. osztályon a 3-4 éves gyártású IC+-os kocsikon (aminek egy része prémium, másik része büfé) van, azokon szerintem még jól működik.


Itt egy vonatösszeállítás, az ARmz típusú kell neked:

[link]

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a szívem mélyen sejtettem, hogy rossz a helyzet.
ma 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!