Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kell vegyek átszálláskor a...

Kell vegyek átszálláskor a másik vonatra helyjegyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szombathely - Budapest Keleti vonatra vásároltam helyjegyet, azonban most látom hogy Kelenföldön át kell szállni egy másik vonatra. Ilyenkor arra a másik vonatra kell jegyet vennem? Az APPban nem találok erre opciót.


A segítséget előre is nagyon köszönöm!


jún. 25. 12:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha a jegyet úgy vetted, hogy a keletiig és kifizetted, akkor többet nem kell venned. App vagy papír alapú? Appban kiírja, hogy mire kell, meg mire nem kell venni és alapból úgy fizetsz. Papíron meg szerintem több jegyet adna, ha kell a másikra is
jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én átszállásos jegyek esetében eddig mindig kaptam egy "fő" jegyet a teljes útvonalra, és külön helyjegyeket az egyes vonalakra. A helyjegyet pedig sosem kérték, a fő jegyet lecsippantották mindegyik vonaton, és kész.

Szóval ha nem kaptál másik jegyet, akkor gondolom helyjegy nélküli az adott szakasz, ennyi az egész. A Szombathely-Keleti jegy maga elég kell legyen.

jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelenföldről még a metróval is gyorsabban beérsz a Keletibe, mint a másik vonattal. Ha konkrét helyre mész, akkor tervezhetsz Kelenföldtől is, úgyis leszállsz.
jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon köszönöm!


Megyek tovább a keletiből még keletebbre. :)

jún. 25. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat az kimaradt hogy országbérletet használok, ezért csak helyjegyet vásároltam.


MÁV appban pedig nem írja, hogy lenne helyjegy az átszállásra kijelölt vonatra, így reméljük hogy arra csak felpattanok és mehetek is tovább a keletibe.

jún. 25. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Országbérlettel az M4-es metrót is igénybeveheted, ami gyorsabb és sűrűbb, mint vonattal menni a Keletibe. Ha mégis vonattal mennél, akkor sem szükséges helyjegyet venned Budapesten belüli utazás esetén.
jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jún. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!