Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK Menetrend...?

BKK Menetrend...?

Figyelt kérdés

Biztosan én vagyok az egyetlen ügyetlen a világon, aki nem tud eligazodni mobilos nézetben a BKK oldalán...


Azt szeretném megtudni, hogy mely éjszakai buszok közlekednek a Szent pio atya téren (mindkét irányba), s mikor. Legyen szíves a segítő hozzászóló linkeljen, Köszönöm.



jún. 18. 22:57
 1/4 nb2019 ***** válasza:
100%

908 és 908A éjszakai:


[link]

[link]

jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!


Még annyit megtennél, hogy leírnád, hogy az utóbbit hogy találtad meg? Az elsőt megtaláltam, a visszafelé útra ugyanazt a pdf-et mutatta nekem, de más névvel (azaz számmal), tehát értetlenkedve vagyok efelett.

jún. 18. 23:17
 3/4 nb2019 ***** válasza:
100%

A weboldal a 908-asnál kihozza a két irányt egymás mellett, ott megkerestem a megállót, és ez az a 2 pdf.

A 908A-nál pedig csak egy irány van, az valóban ugyanaz a pdf, mint a 908-nál az első irány.

jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áhá! Nagyon szépen köszönöm válaszaidat! Szép estét / Jó éjszakát!
jún. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!