Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Rákóczi úton miért nem két...

A Rákóczi úton miért nem két buszsáv van kijelőlve irányonként, ha ilyen sok busz közlekedik ott? Egy az alap járatoknak, egy az E járatoknak?

Figyelt kérdés

jún. 18. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Mert beszántották a buszsávokat a póznázott kerékpársávok javára. Gondoljon róla mindenki, amit akar. Szerintem nem akkora tragédia, mint ahogy beállítják, de nem is annyira zöld vagy értelmes dolog, mint ahogy a városvezetés állítja, nem is a kerékpársáv léte, hanem az idióta póznázás miatt.


Viszont. A 100E reptéri busz pl. gyorsított járat, az még a belső sávban is mehet, míg más busz vagy teherautó a belső sávba nem sorolhat be, tehát ilyen szempontból is árnyalt a helyzet.

jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mert még több autó is közlekedik ott?

Egyébként egyáltalán nem sok a busz, nagyon maximum percenkénti átlagban jön 1.

jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ja, Rákóczi, nem Üllői. Bocs, félrement.
jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es: alaposan el vagy tájolva! A Rákóczi úton se biciklisáv, se reptéri busz!
jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Igen, közben én is rájöttem.
jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!