Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem közlekednek bérelt...

Miért nem közlekednek bérelt Taurusok a Napfény InterCity-ken? Mostanság?

Figyelt kérdés
Mostanság nem láttam sem a VonatDroidon mintha mentek volna. Valaki tudja hogy mi az oka hogy nincsenek Tauk? Tudom hogy nem mindig van a Nyugiba de a Tokajon szokott lenni, Keletiből megy a Nyugiba...

#Szeged #Nyugati pályaudvar #Napfény InterCity #Akiem Taurus #Bérelt Taurus #Budapesr Nyugati
máj. 28. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, betettem a figyelt kérdések közé. Köszi, bocsi az offért.
máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 attilav ***** válasza:

Hát én a szeged pest ic-n még sosem láttam taurust, de általában sem szokott taurus lenni semelyik vonaton sem szegeden. Flirt-ek és Desiro-k sincsenek sajnos ezen a vonalon.

Railjet sem jár szegedre, pedig jó lenne.

júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Flirt az megy, S20-as személyvonattal, Pénteken és szombaton indul Nyugatiból 22:00-kor és KKFHázára 00:00-kor ér be, Szegedre pesig 0:43-ra. 3:20 körül indul egy sima személyvonat ugyanaz a flirt vissza Nyugatiba és 6:00-6:05 körül él fel Nyugatiba. Ez Üllőn, Monorierdőn, Petőfiszálláson vagy Selymesben és KKFHáza és Cegléd között (Kunszállás - Városföld - Katonatelep és Nyársapát) minden megállóhelyen megállnak. Bérelt Tauk tényleg voltak, mert Vonatdroidon is láttam, az soha nem hazudik vagy hazudott.
júl. 9. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztelés céljából járt a szegedi Napfény InterCity-k élén néhány példányt. Itt elhangzik részletesen: https://www.youtube.com/watch?v=RcfeFRI-JM4&pp=ygUNc3plbnRlI..
aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már TRAXX-sok sincsenek
aug. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!