Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV-nál rendelhetek még...

BKV-nál rendelhetek még különjárati villamost ami mondjuk elvisz Kispestről Hüvösvölgybe egy csoportot?

Figyelt kérdés

#különjárati
jan. 5. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Vajon miért nem a cégnél érdeklődsz?
jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Villamosról nem írnak: [link]


Szerintem macera lenne, főleg mivel nem egy szokványos útvonalon mennél végig, hanem többször is át kellene vinni egy másik vonalra.

jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ha lehetséges is, busszal jobban járnátok, legalábbis ezen az útvonalon. Ugyanis Budapest villamoshálózatát hálózatnak nevezni erős túlzás, úgy le lett építve az utóbbi évtizedekben, és ebből kifolyólag nagy kerülőkkel tudná csak megtenni ezt az útvonalat egy villamos.
jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Villamost nem, de buszt igen.
jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
A kérdező azért kérdezi, mert a szocializmusban ezt még szó nélkül meg tudták oldani. Volt hozzá kompetenciájuk, ami ma elég sok mindenhez nincs.
jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: köszönjük, Elvtárs.


Azért emlékeztetnélek arra, hogy a szocializmusban is egy vágányfelújítás miatt jó ideig nem lehetett a Moszkváról eljutni Hűvösvölgybe villamossal.

jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg azért kérdeztem, mert idős pedagógus kolléga mesélte, hogy anno így mentek kirándulni valahova. És ha lehetne én is elvinném így az osztályom, de nem találtam semmi érdemlegeset a témában. Egy ilyen túra emlékezetes lenne!
jan. 5. 23:35
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 Viszont utána vagy 20 évig nem kellett hozzányúlni, míg most egyes villamosvonalakat évente újítanak fel.
jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Volt az 20 nap is.
jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A foci MK döntőjére megoldották, hogy különvillamos vigye a budafoki drukkereket az MTK pályáig. Tehát a villamos megoldható. Ami nehézséget jelenthet, az az útvonal.

Az az útvonal, amit írsz, kicsiknek nagyon hosszú, nagyobbaknak már unalmas lenne.

jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!