Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érvényes még az augusztusban...

Érvényes még az augusztusban vett BKK-vonaljegy? Ha már nem, visszaváltják?

Figyelt kérdés
Ritkán közlekedem BKK-val, de éppen az árdrágítás bejelentése előtt vettem egy újabb 10 db-os gyűjtőt, aminek még kb. fele megvan. És úgy tudom, áremelésig érvényes a jegy, de javítsatok ki, ha nem így van.
2023. szept. 7. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Árváltozás után egy évig, én így emlékszem.
2023. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Árváltozás, régi jegyek felhasználása:

A 10 darabos gyűjtőjegy ára 2023. szeptember 1-jével 4000 Ft-ra változott, a 3000 Ft-ért váltott jegyek 2024. augusztus 31-ig használhatók fel utazásra, a 2024. szeptember 1. és november 30. közötti időszakban kezelési díj nélkül, de az árkülönbözet megfizetésével cserélhetők az aktuális áron forgalmazott vonaljegy típusú jegyekre, továbbá 2024. november 30-ig kezelési díj megfizetésével visszaváltásra is van lehetőség. Ezt követően a 3000 Ft-ért váltott 10 darabos gyűjtőjegyek már nem használhatók utazásra, nem cserélhetők és nem is válthatók vissza."

[link]

2023. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Köszi, hogy feldobtad a témát, pont ma találtam párat.
2023. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még jók!!
2023. szept. 7. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én augusztus 31.-én vettem 10 gyűjtőt, azaz 100 db jegyet, pont azért hogy még egy darabig az olcsó jegyekkel utazhassak. Ha jól számolom úgy márciusig lesz elég. Ugyanezt csináltam amikor a Volánbusz emelt, de mivel náluk 30 napos a lejárat, csak 30 db jegyet vettem, az pont elég volt arra a hónapra.
2023. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!