Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Országbérlet vásárlás? Csak...

Országbérlet vásárlás? Csak telefonon lehet? és utána hogy tudom kinyomtatni? vagy elküldeni? ha a gyerek mással utazik, hogy tudja használni?

Figyelt kérdés

kérdeztem a Mávtól, de nem válaszolt, és meg kellett venni.

Laptopról akartam megvenni, meg onnan ki tudnám nyomtatni, de nem lehetett, csak telefonról. Az én telefonom képernyője be van törve, azon a múltkor se látszott a jegy kódja.



2023. júl. 6. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:

gondoltam, visszaigégenylem az árát, de csak a 30 nap lejárata után adják vissza.

csak leírtam, hogy ne járjatok így.

2023. júl. 6. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A jegynek van egy sorszáma. Jegypénztárba kérj igazolást.
2023. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Az ország- és vármegyebérletek nem átruházhatók, mindig személyre szólnak, csak az utas személyazonosító okmányszámának megadásával vásárolhatók/használhatók.


A vármegyebérletek, illetve az országbérlet az alábbi helyeken vásárolható meg:

Okostelefonon:

online a MÁV applikációban


MÁV-START Zrt.:

pénztárakban

automatákból


GYSEV Zrt.:

jegypénztárakban


VOLÁNBUSZ Zrt.:

pénztárakban

autóbuszokon


BKK Zrt.:

ügyfélcentrumokban*

pénztárakban*

automatákból*


* a BKK kizárólag országbérletet és Pest vármegyebérletet értékesít.

2023. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó kb semmit sem mondtál. Kérdező szerintem ezzel tisztában van, technikailag van probléma a bérlettel.
2023. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Narsil válasza:
91%
#4 A kérdező egyik kérdése az volt, hogy "Csak telefonon lehet?", szerintem ezt maradéktalanul megválaszolta a hármas.
2023. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Országbérletet ha a MÁV app-ban veszed meg, akkor azt csak azzal használhatod, nem tudod kinyomtatni (ott tartozik hozzá egy virtuális bérletigazolvány is). Át sem adható másik MÁV app fiókba.

Ha papír alapú kell, akkor azt MÁV/Volán pénztárban kell megvenni vagy jegyautomatából.

2023. júl. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!