Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok szerezni igazolás...

Hogyan tudok szerezni igazolást arra az időre amikor sztrájkoltak a vasutasok?

Figyelt kérdés
4 napot hiányoztam suliból,ezt utólag le tudom igazolni?adnak igazolást az állomáson?
2008. dec. 29. 14:25
 1/4 anonim válasza:
Az előre bejelentett sztrájk nem igazolja a hiányzást, ha a suliba csak vonattal tudsz eljutni akkor kérheted az igazolást az állomáson.
2008. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazolást kell vinned a sztrájk idejéről? Az osztályfönőköd nem hallotta, hogy nem jártak a vonatok? Megőrülök. Egyébként a vasútállomáson adnak igazolást, de készülj fel, hogy nagyot fognak röhögni a tanárodon.


(Csak zárójelben jegyzem meg. Ha egy településről be lehet járni vonattal, meg busszal is, és én megveszem a vonatra a bérletem drága pénzért, akkor ki kötelezhet engem arra, hogy utána egy hétig vegyek jegyet a buszra is? Mert ugye nem mindenhol fogadták el a vonatbérletet a buszon. Na de mindegy, ez nem tartozott a kérdéshez.)

2008. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sztrájk ideje alatt a Volán-társaságok elfogadták a vonatbérletet, nem kellett buszbérletet venni.
2008. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A sztrájk miatti késések/hiányzások automatikusan igazolva vannak, ezért erről semmiféle igazolást nem kell kérned.
2008. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!