Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A metróban mikor nincsenek...

A metróban mikor nincsenek ellenőrök? Este 11 után és hajnali 4-5 órakor is szoktak lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 13:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A közért nem az adófizetők pénzéből működő intézmény, a BKV viszont igen, ergo a közértes főnök nem tőlem lop, a BKV viszont igen.
2010. szept. 30. 18:39
 12/14 anonim válasza:

velem megesett már, hogy az utolsó metróra futottam, és megállítottak az ellenőrök, így nem értem el...

Szóval találkoztam már velük későn is.


Én személy szerint szeretem az ellenőröket a fent leírt esettől eltekintve. A reggeli csúcsban nem lehet megmozdulni sem egyes buszokon és villamosokon, azonban ahogy felszállnak az ellenőrök, érdekes módon utána le is tudok ülni... Arról nem is beszélve, hogy legalább a büdös hajléktalanok is eltűnnek.

Ha valamilyen szolgáltatással nem vagy megelégedve, ne használd. Lehet járni biciklivel is. Vagy autóval. Vagy gyalog. Esetleg tanulj meg repülni. Feltalálhatod a teleportálást is, akkor még pénzt is keresnél.

De légyszi ne fizess TB-t se, mert úgyis elsikkasztják a kórház igazgatók. Kevés a rokkantnyugdíjas.

2010. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
10%
a kérdezőnek maximálisan igaza van! Nehogy már a BKV belehaljon egy pár száz forintos vonaljegybe.Agyrém. Milliárdokat kapnak havonta az államtól. ha arra van pénzük,hogy milliós nagyságrendű végkielégítéseket csináljanak,akkor egy pár vonaljegy meg sem fog érződni nekik. Úgyis többen vannak akik vesznek. És ez nem lopás. az a lopás,amikor ők nokiás dobozokban viszik a pénzt jobbra balra.
2010. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

saját magatokat mentegetitek. ha jegy nélkül szálltok fel a buszra, az LOPÁS, vagy SZERZŐDÉSSZEGÉS, attól független, hogy a nagygórék viszik ki a pénzt talicskán. ezen nincs mit szépíteni. ha nem tetszik az amit művelnek a bkv nagykutyák, akkor ne tessék igénybevenni a szolgáltatást, nem viszontlopni. ennyire egyenesnek tartjuk magunkat?

amúgy az állam nem ad havi milliárdokat a bkvnak, a bkv tulajdona a főváros. ha figyelted a híreket, mostanában sikerült valami pénzt kirinyálnia a bkvnak az államtól, de ez nem állandój utattás.

2010. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!