Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolc-Tiszai pu. mennyire...

Miskolc-Tiszai pu. mennyire biztonságos? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy alakult a munkám során, hogy heti néhány alkalommal ingáznom kell Miskolc és a lakhelyem között vonattal. Egyébként nem egy vészes távolság, kb fél óra vonatozás, de sosem jártam Miskolcon, legfeljebb átutazóban, valahogy mindig kívül esett a mindennapjaimon.


Az a problémám, hogy egész életemben kb csak rosszat hallottam Miskolcról biztonsági szempontból - etnikai dolgokba most nem mennék bele, de szerintem mindenki tudja, mire gondolhatok.


Nem akarok előítéletes lenni sem a várossal, sem emberekkel, de mivel egy viszonylag kistermetű nő vagyok és mikor haza fele mennék késődélutánonként hamarosan már konkrétan sötét lesz, eléggé félek.


Főleg attól, hogy mikor fognak belém kötni vagy kikezdeni velem sötétedéskor a vonatra várva, vagy a munkahelyről a vasútra tartva.


2022. szept. 23. 19:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Miskolcon nem kell annyira félni, Ózdon esélyesebb, hogy beléd állnak. Én napi szinten romákkal utaztam buszon 4 évig Miskolcon, semmi nem volt. Amíg a buszra vártam addig se csináltak semmit. Persze megtörténhet valami, de annyira nem gyakori.
2022. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos. Ne viccelj, Miskolc nem egy dél-amerikai gettó, hiába próbálja pár ember lesajnálóan ezt terjeszteni róla. Szó se róla, vagyon elleni bűncselekményekben volna hová fejlődni, de attól , hogy sok a betörés, annak még közel nulla az esélye, hogy bármiért téged, random átutazót érjen erőszakos bűncselekmény.
2022. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb környék, de van rosszabb is. Lepukkant, rozzant hely, kéregetők, csövesek lehetnek, egyébként meg levegőnek kell őket nézni, oszt' jónapot.
2022. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
Hát ott hemzsegni fognak a cigányok, főleg tél felé majd a váróban, mivel oda járnak melegedni. Ha teheted ne egyedül menj oda és várj a vonatra, mert hiába írják itt is hogy "óhátaznagyonbiztonságos" SOSEM lehet tudni. Elövigyázatosság, én ezt javaslom.
2022. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
Nem biztonságos
2022. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!