Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A volanbusz sofornek meg kell...

A volanbusz sofornek meg kell mutatni az online vasarolt jegy animaciojat?

Figyelt kérdés
Valamikor ha megmutatom nem szol ra semmit, nem tudom hogy akkor mehetek vagy nem? Vagy csak odamutatom neki ahogy megyek be szoval meg sem kell allnom? Ti hogy szoktatok?

2022. szept. 20. 22:01
 1/7 anonim válasza:
92%
Én mindig mutatom, az alkalmazásban is ezt írják. Meg ugye valahogyan igazolni / jelezni kell, hogy van jegyed.
2022. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Akkor van baj, ha szól rá valamit. Ha a vezetés mellett te is napi több száz/több ezer embernek néznéd meg a jegyét/bérletét, utazásra jogosító bármijét, te sem mondogatnád mindenkinek rendben van, köszönöm szépen, jó utat stb...
2022. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igaz 2 es
2022. szept. 20. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
2-es, ez a munkája. Minimum egy köszönés az abszolút elvárható.
2022. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is
2022. szept. 21. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mutatni. Ha nem szól rá semmit, menj tovább. Én amúgy mostanában már nem buszozok, de anno mindig ugye odamentem, felmutattam, és ha láttam, hogy felnéz, és látja, hogy mutatom neki a telefonomat, akkor megyek tovább.
2022. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2022. szept. 22. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!